4 kolejka - Pierwsza wygrana

W czwartej kolejce ŁKS Łukawiec odniósł pierwsze zwycięstwo pokonując na wyjeździe drużynę Gromu Mogielnica. Wszystkie bramki padły w pierwszej połowie w odstępie 8 minut. Najpierw M.Saletnik minął jednego z obrońców i będąc w polu karnym został przez niego sfaulowany, a sędzia bez wahania wskazał na wapno, piłkę na 11 metrze ustawił R.Wilk i pewnie zamienił karnego na bramkę dla naszej drużyny. Nie minęło 5 minut i podobny zagraniem jak wcześniej obrońca gospodarzy "popisał się" P.Stasicki, nie czystym wślizgiem powalił przeciwnika i sędzia również bez wahania wskazał na punkt oddalony o 11 metrów od bramki, tym razem pewnym wykonawcą był S.Vatsyak. Po upływie kolejnych 3 minut ŁKS wyszedł na prowadzenie po bramce R.Korbeckiego. "Korba" sprytnie zachował się pod bramką gospodarzy dobijając strzał P.Widza. Pomimo tego że ŁKS starał się kontrolować mecz, to drużyna gości miał trzy dobre sytuacje do doprowadzenia do remisu. Około 40 minuty jeden z zawodników Mogielnicy zagrał piłkę wzdłuż naszej bramki, a S.Vatsyak będąc ok. 1-2 metrów od bramki nie trafił w piłkę. W drugiej połowie natomiast ten sam zawodnik wykonując rzut wolny uderzył w poprzeczkę naszej bramki, a ostatnią szansę gospodarze mieli w doliczonym czasie drugiej połowy. Bardzo dobrze zachował się P.Janczak interweniując na linii bramkowej wybił piłkę zmierzającą do naszej bramki.

Najważniejsze po tym meczu , że 3 punkty pojechały do Łukawca!!!