1 i 3 kolejka - Podwójny falstart

ŁKS Łukawiec fatalnie, bo od dwóch porażek na własnym boisku zainaugurował nowy sezon "A" klasy. W pierwszej kolejce w pojedynku derbowym nasza drużyna uległa spadkowiczowi z "okręgówki" czyli drużynie LKS Trzebownisko. W meczu widać było większe doświadczenie drużyny gości dzięki, któremu skromnie wygrali 1-0 po bramce W.Śledzia, zawodnika równie doświadczonego co i ogranego w wyższych ligach. ŁKS do momentu utraty bramki dzielnie się bronił, szukając swoich okazji w kontratakach, ale niestety nie udało się żadnego zamienić na bramkę.

Kolejka druga to przymusowa pauza naszej drużyny.

W trzeciej kolejce niestety zaliczamy drugą porażkę na własnym boisku, tym razem górą były rezerwy Korony Rzeszów. W pierwszej połowie lepiej prezentowała się nasza drużyna i po bramce R.Korbeckiego schodziliśmy na przerwę prowadząc 1-0. Druga połowa to z kolei lepsza gra gości, którzy po rzucie rożnym doprowadzili do remisu. Po tej bramce ŁKS miał bardzo dobrą okazję do objęcia prowadzenia, ale piłka po strzale R.Korbeckiego wylądowała na poprzeczce i opuściła boisko. Niestety podobnie jak w pierwszym meczu ok. 70-75 min. widać już było zmęczenie i przymusowe zmiany w drużynie, odbiły się na naszej grze. Przeciwnicy wykorzystali ten fakt w końcowym etapie meczu i strzelili nam dwie bramki po kontrach, zgarniając dzięki temu 3 punkty.