Treningi/sparingi

Treningi:

Zawodnicy ŁKS-u treningi wznowili 9 lipca i rozpoczęli przygotowania do rundy jesiennej sezonu 2019/2020. Trenerem naszej drużyny w dalszym ciągu pozostaje ADRIAN ROZMYŚLAK, z którym nasza drużyna wywalczyła awans do A klasy. Trener na pierwszym treningu przedstawił zawodnikom przygotowany plan treningowy na ten bardzo krótki okres przygotowawczy. Treningi odbywają się dwa, trzy razy w tygodniu, na przemian z meczami sparingowymi. Pomimo tego krótkiego okresu mamy nadzieję, że jednak wszyscy będą dobrze przygotowani do pierwszego meczu, który rozegramy 10 sierpnia w Łukawcu, a będą to derby z LKS Trzebownisko.

Sparingi:

Trener zaplanował do rozegrania 6 spotkań kontrolnych. Jak widzimy na rozpisce poniżej ŁKS w pierwszym meczu sparingowym uległ na wyjeździe drużynie Trzebuski, która występuje w B klasie gr.4, a w drugim zremisował u siebie z występującą w A klasie gr.II drużyną Trzebosi. Trzeci sparing z Wolą Dalszą (A klasa gr. II) nie odbył się. Do rozegrania zostało jeszcze trzy mecze sparingowe, ewentualnie może dojść jedna gra kontrolna.

12.07.19 (Trzebuska): HERKULES Trzebuska – ŁKS Łukawiec 5-1 (1-1)

Bramka dla ŁKS-u: M.Grata

Skład ŁKS-u: Bramkarz1- P.Zdeb, D.Gunia, H.Tutak, P.Stasicki- P.Świątek, A.Gunia, R.Korbecki, D.Wilk, A.Bożek- M.Grata

W drugiej połowie zagrali: Bramkarz2, M.Świeboda, R.Gunia, P.Jęczalik, M.Chyłek, S.Gunia

19.07.19 (Łukawiec): ŁKS Łukawiec – ZORZA Trzeboś 5-5 (2-3)

Bramki dla ŁKS-u: P.Zdeb, R.Gunia, M.Grata, 2x M.Saletnik

Skład ŁKS-u: D.Świątek- M.Chyłek, H.Tutak, D.Gunia, S.Gunia- P.Świątek, A.Gunia, P.Zdeb, R.Gunia- M.Grata, A.Bożek

Na zmiany wchodzili: M.Saletnik, D.Barszczowski

24.07.19 (Łukawiec): ŁKS Łukawiec – LKS Wola Dalsza;